ODBOJKAŠI APATINA POBEDILI, ODBOJKAŠICE PORAŽENE

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Odbojkaši Apatina su u subotu ostvarili još jednu pobedu.Oni su ovog puta slavili u Novom Sadu protiv ekipe Dunav Volley  čiji je predsednik kluba naš proslavljeni reprezentativac Slobodan Boškan rezultatom 3:1 u setovima.Prvi set pripao je Novosađanima rezultatom 25:22,dok su naredna tri seta Apatinci rešili u svoju korist sa 25.20,25:22,25:15.
Odbojkašice Apatina su u subotu gostovale ekipi Hajduka u Kuli i poražene su rezultatom 3:1 u setovima.Odbojkašice Apatina su imale veliku prednost u prvom setu 21:14,ali je ovaj set posle dramatične završnice ipak pripao domaćim odbojkašicama rezultaom 26:24.Drugi set je osvojio Hajduk sa 25:20,treći set su u svoju korist rešile  Apatinke  sa 25:15.Četvrti ujedno i poslednji odbojkašice Hajduka su pobedile sa 25:21 za konačnih 3:1 u setovima i na taj način se revanširale Apatinkama za poraz koji su doživele u jesenjem delu prvenstva u Apatinu.
Pionirke odbojkaškog kluba Apatin su u nedelju u derbiju kola pobedile CVS iz Sombora rezultatom 3:0 u setovima.Mlade odbojkašice Apatina su ostale na prvom mestu na tabeli i nakon ovog kola,a u sledećem kolu one dočekuju ekipu Karavukova.