NOVA POBEDA KK DUNAVA

APATIN KOŠARKA SOMBOR SPORT VESTI

Košarkaši Dunava savladali su košarkaše Mladosti iz Veternika sa 72:55. Očekivao se veliki derbi 21. kola druge lige sever, ali od toga apatinska publika nije videla ništa. Apatinci rutinski dolaze do novih bodova i prave veliki korak ka plasmanu u viši rang takmičenja, a o kvalitetu protivnika dovoljno govori da su prve poene upisali tek na 3 minuta pre kraja prve četvrtine kada su već zaostajali 20 poena. Naši košarkašu su bili veoma raspoloženi i gotovo da su se svi upisali u listu strelaca. Trener je pružio šansu svim igračima , a konačno su oni najstandardniji proveli malo više vremena na klupi. Narednog vikenda KK Dunav gostuje u Zrenjaninu ekipi Bagljaša i ukoliko se sa tog gostovanja vrati neporažen ima realne šanse da sezonu završi na prvom mestu.