НАКОН ВЕЛИКЕ БОРБЕ БОДОВИ ОСТАЛИ У СМЕДЕРЕВУ

Апатински рукометаши су у оквиру деветог кола Супер Б лиге након велике борбе поражени у Смедереву од истоимене екипе која је лидер на табели резултатом 30:29.

Апатинци су одлично ушли у меч и у двадесетом минуту су имали максималних пет голова предности, али је домаћин до паузе успео да изједначи па се на полувреме отишло резултатом 14:14. До средине другог дела утакмице плаво-бели су имали егал, а потом су Смедеревци повели и ту предност су сачували до краја.

Најефикаснији у редовима Рукометног клуба “Апатин” су били Ољача са девет и Јован Пеић Тукуљац са осам погодака, капитен Милојевић је дао шест а Пилиповић пет голова.

Наши рукометаши су тренутно осмопласирани тим лиге, а у наредном колу ће угостити “Лавове” из Београда.