MLADOST PRESLUŠALA KARAVUKOVO

U kontrolnom susretu protiv neugodnog tima iz Karavukova fudbaleri OFK Mladosti su prikazali igru koja u ovoj fazi priprema ohrabruje pred nastavak trke za bodove i na kraju slavili sa ubedljivih 4:0 (1:0).

Polet je samo u početnom delu utakmice bio ravnopravan na terenu, ali kako je odmicalo vreme do izražaja je došla bolja fizička i tehnička pripremljenost Apatinaca. Svojim akcijama gosti nisu predstavljali veću opasnost po domaći gol, ali su u tim trenucima uspevali da zaustave neprestane atake apatinskih fudbalera. Takva igra je trajala samo do prvog pogotka Apatinaca što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku OFK Mladost je nastavila nesmanjenim tempom što je u potpunosti „razbilo“ igru gostiju. Na kraju 4:0 golovima Divjaka, Marina, Zorića i Uzelca.