МЛАДИ ПРИГРЕВЧАНИ НА ДРЖАВНОМ ПРВЕНСТВУ! ПРВИ ТИМ ИЗГУБИО ОД СОМБОРАЦА

Рукометаши пригревачког “ПИК-а”, тачније дечаци који се такмиче у категорији М12 успели су да савладају “Динамо” из Панчева и тако обезбеде учешће на Државном првенству. Пригревчани су били домаћини последњег кола Супер лиге у коме су били бољи од дечака из Панчева са 15:12 (8:6) и тако успели да тријумфују у овом такмичењу и обезбеде учешће на завршном првенству на коме ће се борити за титулу најбољег у Србији.

Њихове старије колеге нису биле толико успешне пошто су претходног викенда изгубили од “Сомборелектра” у комшијском дербију. Сомборци су надиграли Пригревчане са 28:22 (18:11) и тако остали у трци за прво место које води у виши ранг такмичења.

Од самог старта екипа “Сомборелектро” је наметнула висок ритам и од почетка до краја имала предност па освајање бодова није долазило у питање. Када су у питању Пригревчани, оно што радује је повратак Тепавца на терен који је постигао 7 голова.

Најефикаснији у оба тима био је Марко Иванчевић из редова домаћина који је постигао 11 голова.

“ПИК” у наредном колу у недељу од 20 сати у спортској хали у Пригревици дочекује “Нафтагас” из Елемира.