LOŠ NAPAD KOŠTAO RUKOMETAŠE BODOVA

APATIN RUKOMET SOMBOR SPORT VESTI

Rukometaši RK Apatina su poraženi u Novom Bečeju od domaće ekipe Jedinstva,  rezultatom 25:22(13:14). U svih 60 minuta viđena je žestoka borba i dobar rukomet, Apatinci su bolje ušli u meč i do poluvremena uspeli da zadrže prednost od jednog gola. U nastavku meča igralo se gol za gol, a Apatinci se u jednom trenuntku odvajaju na 21:19 i činilo se da će trijumfovati u ovom meču. Usledio je deo jako loše napadačke igre Apatinca i u najmanju ruku čudnih i neusaglašenih odluka sudijskog para Vojvodić-Grubački koje domaćin koristi i preokreće rezultat u svoju korist. Ostaje velika žal za ovom utakmicom jer su plavo-beli na ovom meču zaista mogli više,  uprkos sudijskim odlukama. Najefikasniji u domaćoj ekipi bio je Petrović sa 8 postignutih golova, a kod gostiju Beslać sa 6. Naredni meč za apatinske rukometaše je značajan pošto im u goste dolazi prvoplasirana ekipa na tabeli, RK Proleter iz Zrenjanina.