KADETKINJE OK APATIN JESENJE ŠAMPIONKE LIGE

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI
Mlade odbojkašice Apatina su u subotu učestvovale  na Novogodišnjem turniru u mini odbojci u Kaću. U konkurenciji  32 ekipe i sa više od  300 devojčica  sa teritorije cele Vojvodine,  generacija 2003 godište je zauzela treće mesto i osvojila bronzanu medalju. Nakon tri pobede u grupi Apatinke su izborile plasman u četvrtfinale i pobedile  Kikindu. U polufinalu  su poražene od ekipe Volleystars Zrenjanin,  a u utakmici za treće mesto pobedile domaću ekipu Kaća.U istoj kategoriji odbojkašice Boom Volleya iz Prigrevice su zauzele visoko 5 mesto.

U kategoriji 2004 godište je učestvovalo 18 ekipa.Najmlađe odbojkašice Apatina su se plasirale u polufinale i na kraju zauzele  četvrto mesto.

Kadetkinje odbojkaškog kluba Apatin su u nedelju u poslednjem kolu Kadetske regionalne lige pobedile u Somboru ekipu CVS sa 3:0 u setovima i osvojile prvo mesto i titulu jesenjeg šampiona lige.Rezultat po setovima 27:25,25:21,25:18.Na ovaj način one su se pridružile mlađim koleginicama  iz Pionirske ekipe koje su takođe osvojile prvo mesto Jesenjem delu prvenstva.