ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ЧЕЛАРЕВУ, ПРВИ СУДИЈА ЗАМЕЊЕН НА ПОЛУВРЕМЕНУ

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

Братство никако да се тргне из зимског сна. Након мршавих 1:1 кући против Јарчана, овог викенда Пригревчани су поражени на гостовању у Челареву од “ЧСК Пиваре” са 2:1 (2:1).

Све се збило у првих 15. минута утакмице. Домаћин наоштрен да освоји бодове за опстанак, а гости никад одлучнији да са новим бодовима остану у врху табеле и да се потајно надају освајању титуле. Иако су Пригревчани повели у 4. минуту преко Вукића гости су само минут касније преко Поткозарца дошли до поравнања резултата.

Играо се 13. минут кад је Јухик скривио пенал и за то добио и црвени картон. Тривуновић је прецизан са беле тачке и поставља коначних 2:1 на овој утакмици. Једина интересантна ситуација до краја сусрета је била та да је главног судију на полувремену заменио четврти арбитар.

Братство у наредном колу дочекује Динамо из Панчева.