DUNAV SAVLADAO NOVU PAZOVU

APATIN KOŠARKA SPORT VESTI

Košarkaši Dunava su prethodnog vikenda savladali ekipu Nove Pazove sa 67:45 i tako zadržali prvu poziciju na tabeli Prve lige grupa sever. Utakmica lošijeg kvaliteta obeležena sa dosta grešaka i promašenih šuteva sa obe strane, a o napadačkoj efikasnosti obe ekipe govori podatak da je nakon šet minuta u prvom periodu igre na semaforu bilo više upisanih ličnih grešaka nego poena (5 poena i 8 ličnih grešaka). Nisu domaćini briljirali ni u ostalim četvrtinama, ali su uspeli sa nešto jačom odbranom da zabeleže lagane poene iz kontranapada i tako razliku podignu na preko 20 razlike.

Najefikasniji bio je Šuput sa 24 poena, dok su braća Miljanić, Ljubomir i Aleksandar postigli po 14 poena. U narednom meču Dunav gostuje “fenjerašu” Crvenki.

KK Dunav - KK Nova Pazova KK Dunav - KK Nova Pazova (2)