DUNAV OSTAVIO BANAĆANE NA -35

APATIN KOŠARKA SOMBOR SPORT VESTI

24. kolo Druge muške regionalne lige – grupa Sever obeležila je sjajna partija Košarkaškog kluba Dunav iz Apatina i ubedljiv trijumf protiv “fenjeraša” u Banatu. Apatinci su slavili na gostovanju u Banatskom Karađorđevu protiv istoimene ekipe rezultatom 91:56. Već posle 5 minuta igre gosti imaju petnaestak poena prednosti i do kraja prve četvrtine odlaze na +22.
Šansu u nastavku meča dobijaju svi igrači, ali bez obzira na to pobeda Dunava je na kraju bila više nego ubedljiva. Zabeležen je novi trijumf i učinjen još jedan korak ka konačnom cilju. Smiljanić je po običaju bio najefikasniji sa 22 postignuta poena, Vujin je ubacio 13, a Zorić 12 poena. U narednom meču KK Dunav će se sastati sa ekipom Vojvodina iz Novog Miloševa.