DINAMO SAVLADAO BORBENE APATINCE, U PETAK MEČ SA PUTINCIMA

APATIN RUKOMET SPORT VESTI

Rukometni klub Apatin poražen je u polufinalu Kupa Vojvodine od ekipe Dinamo iz Pančeva sa 30:23(16:10). Susret u kome je gost kao član Super lige Srbije bio izraziti favorit obeležila je borbena igra obe ekipe, ali i veliko zalaganje apatinskih rukometaša koji su više nego dostojno parirali Pančevcima. U 50. minutu “plavo-beli” su imali priliku da se približe na samo jedan gol zaostatka, ali ta šansa je propuištena pa iskusna ekipa Dinama preko Bunjevčevića pravi prednost koju zadržava do kraja meča.

Veliku borbu i požrtvovanost nagradilo je preko 350 gledalaca gromoglasnim aplauzom koji su rukometaši zaista zaslužili.

Najefikasniji igrač na meču bio je kapiten domaće ekipe Čedomir Milojević koji je Pančevačkom superligašu dao 12 golova, dok se u redovima gostiju istakao Bunjevčević koji je postigao 8 pogodaka.

Već u petak rukometaši će opet na teren, a u goste im dolazi ekipa Putinci. Meč između Apatina i Putinaca počinje u 19 sati i 30 minuta.