DESETKA ZA SPUŠTANJE ZAVESE

APATIN OSTALI SPORTOVI SOMBOR SPORT VESTI

Klub Malog fudbala Apa-fustal ubedljivom pobedom u komšijskom derbiju nad Somborom završio je takmičarsku sezonu. Apatinci su bili nemilosrdni i goste sa 10:0 (4:0) ispratili kući.

Utakmica koja je samo na početku delovala neizvesno ali samo do prvog pogotka koji je delo Miroslava Paunovića. Do poluvremena mrežu Somboraca pogađaju Vojvodić, Balog i na kraju Delić i sa rezultatom od 4:0 se odlazi na pauzu.

Očekivao se odgovor gostiju ali od svega toga smo videli još šest golova u njihovoj mreži. Drugih dvadeset minuta pripalo je Bojiću koji je imao svoj šou i postigao četiri gola, a do kraja meča Paunović postiže svoj drugi gol. Tačku na kraj ove ubedljive pobede stavlja Mladen Vuković svojim prvim golom na ovom meču.