BUDUĆNOST PALA U APATINU ZA NASTAVAK SERIJE

APATIN RUKOMET SPORT VESTI

U četvrtom kolu Druge lige Sever rukometaši Apatinu su pred svojim navijačima savladali ekipu Budućnosti iz Alibunara sa 41:29 (19:13). Pred početak duela ove dve ekipe domaćini su važili za favorita što su na terenu pokazali odličnom i ubedljivom igrom svih 60 minuta. Od samog početka meča Apatinci nameću svoj tempo igre koji gosti uspevaju da prate svega 10ak minuta i već tada domaćini prave osetniju razliku koju iz minuta u minut povećavaju. Trener Krec je svim igračima pružio priliku da igraju , a najefikasniji u redovima plavo-belih bio je Čabai sa 12 pogodaka, Gardijan i Rađenović su postigli po 7, a Milojević 6 golova.

Rukometaši već u utorak imaju obaveza u kupu Vojvodine gde će kao gosti odigrati meč protiv komišija iz Prigrevice, a za vikend u ligaškom delu takmičenja putuju u Novi Sad ekipi Slavije.