BRESTOVČANI SAVLADALI MALADOST

U četvrtom kolu Vojvođanske lige u kome su se satali BSK iz Bačkog Brestovca i Mladost iz Apatina sva akcija viđena je u prvih 45 minuta, a domaćin je slavio rezultatom 2:1(2:1).

Obe ekipe su startovale odlično pa je publika u Brestvocu mogla da vidi odličan fudbal barem u prvom poluvrmenu. Vlajić je već na početku doneo prednost od 1:0 Brestovčanima, da bi nekoliko minuta kasnije za Mladost pogodio Zorić. Nakon poravnavanja rezultata Mladost je bila bolji rival i propustila nekoliko prilika, a kako to obično biva usledila je kazna preko Ožegovića koji vraća prednost BSK-u i postavlja konačan rezultat na meču.

Mladost je imala igrača više nekih 30ak minuta ali nisu uspeli da postignu pogodak i tako osvoje važne bodove koji će im značiti u borbi za opstanak.

U narednom kolu u Apatin će doputovati ekipa Mladosti iz Turije.