“БРАТСТВО” УБЕДЉИВО, “МЛАДОСТ” ПОВЕЛА ПА ИЗГУБИЛА

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

Пригревачко “Братство” је у оквиру 20. кола Војвођанске лиге север на свом терену победило Раднички из Бајмока резултатом 4:0. Два гола за Пригревчане дао је Швељо, а по једном у стрелце су се уписали Вемић и Вуковић. Екипа коју са клупе води Сретен Вилотић има 58 бодова и суверено држи врх табеле, са чак 18 бодова више од другопласиране “Младости” из Бачког Петровца која је пред својим навијачима победила имењака из Апатина резултатом 3:1.

Апатинци су повели већ у петом минуту голом Ђукића из пенала, а домаћи су изједначили у последњем минуту првог полувремена. У другом полувремену апатински црвено-бели су примили још два гола и у Апатин се вратили без бодова. Најпре је у 66. минуту био прецизан Грковић, а девет минута касније кончан резултат је поставио Сердар.

Овим поразом апатинска “Младост” је поново пала на последње место табеле Војвођанског севера са 16 бодова.