BRATSTVO SE POBEDOM OPROSTILO OD NAVIJAČA

Fudbaleri Bratstva pobedom su se oprostili od svojih navijača za ovu takmičarsku jesen. U 14. kolu Srpske lige Vojvodina Prigrevčani su savladali ekipu Železničar iz Pančeva rezultatom 4:0(2:0) i tako ostali na prvom mestu. Razlika u kvalitetu ovih ekipa bila je očigledna od samog početk pa su motivisani Prigrevčani do prednosti od 1:0 došli već u osmom minutu preko Bajića. Publika nije dugo čekala na drugi pogodak, a precizan sa bele tačke u 11. minutu bio je Grabež i sa rezultatom od 2:0 odlazi se na odmor.

Drugo poluvreme nije donele velike promene u odnosu snaga na terenu Bratstvo je napadalo dok se Železnicar branio i odolevao sve do 84. minut kada Šveljo postiže treći gol za svoju ekipu, a nedugo nakon toga konačan rezultat od 4:0 postavlja Vuković prelepim pogodkom iz slobodnog udarca.

Bratstvu sledi meč protiv Bačke iz Subotice.