BRATSTVO SAVLADALO SRBOBRAN

Prigrevačko Bratstvo i nakon 7. kola nije poraženo, oni su prethodnog vikenda gostovali u Srbobranu i upisali novu pobedu od 2:1 (0:0). Derbi Bačke zone koji je doneo žestoku borbu obe ekipe, ali i terensku nadmoć prigrevčana koji su čitavim tokom utakmice bili bolji rival. Nakon slabog prvog poluvremena u nastavku se videlo vidno motivisanije Bratstvo koje je više želelo pobedu što im je preko Vladetića donelo prednost od 1:0.

Srbobranci dolaze do izjednačenja autogolom i to je bilo sve što smo videli od domaćina na ovom meču. Gosti iz mnogobrojnih napada preko Mandića u 80. minutu dolaze do prednosti od 2:1 koju čuvaju do kraja i osvajaju nova tri boda. Bratstvo je sa ovom pobedom ostalo na drugoj poziciji iza Bečeja koji iz sedam odigranih utakmica ima maksimalan učinak.

Bratstvo će u subotu na svom stadionu sa početkom od 15 sati i 30 minuta dočekati Zadrugar iz Srpskog Miletića.