BLEDO IZDANJE U DRUGOM POLUVREMENU KOŠTALO DUNAV PORAZA

APATIN KOŠARKA SPORT VESTI

Košarkaši Dunava su prethodnog vikenda gostovali u Novoj Pazovi gde su poraženi od domaćina sa 84:52 (20:13, 22:23, 19:5, 23:11).

Apatinci su se držali ravnopravno u prve dve četvrtine, ali nakon pauze na poluvremenu kao da je drugi tim istrčao na parket. Nije bilo saradnje, šut je stao, igra se raspala. Pazovčani koriste period loše igre gostiju i treću četvrtinu dobijaju sa 19:5 gde lom tok meča na svoju stranu i upisuju još jednu pobedu u borbi za plasman u viši rang. U poslednjem periodu meča trener Dunava, Predrag Šuput pružio je minutažu igračima koji ne igraju mnogo u ovoj sezoni.

KK Dunav svoj naredni meč igra pred domaćom publikom protiv Omladinca iz Novih Banovaca, a utakmica će se najverovatnije igrati u petak od 20 i 30.