АПАТИНСКИ РУКОМЕТАШИ ДОНЕЛИ БОД ИЗ ТЕМЕРИНА

Апатински рукометаши су у другом колу Прве лиге Војводина ремизирали са екипом “Младости” из Бачког Јарка, а резултат на крају меча који је игран у Темерину био је 29:29.

Домаћи су добро отворили утакмицу и водили су током читавог првог дела игре, а на полувреме су отишли са три гола вишка (18:15). У наставку се водила велика борба, а Апаинци су успели утакмицу да уведу у егал, чак су у последњем минуту имали и гол предности, али је “Младост” ипак успела да постигне гол и сачува бод. Најефикаснији у екипи “Апатина” били су Пилиповић и капитен Милојевић са по девет голова.

Рукометни клуб “Апатин” са три бода заузима трећу позицију на табели, а у наредном колу ће на свом терену играти против “ЖСК-а” из Жабља.