APATINSKI KARATISTI NA KUPU VOJVODINE

APATIN OSTALI SPORTOVI SPORT VESTI

U subotu, 2. Novembra 2013, godine u Vrbasu je održan KUP VOJVODINE za sve uzraste. Učestvovalo je 42 takmičara iz 23 karate kluba iz cele Vojvodine. Takmičari Partizana ostvarili su sledeće rezultate:

U katama pojedinačno

– prvo mesto osvojio je Miloš Ćurčić
– drugo mesto osvojili su Boško Banović i Tamara Stupar
– treće mesto osvojili su Nemanja Kovačević, Mateja Jovanović, Vukašin Močević, Marko Miličević, Aleksandra Grandić, Maša Milović, Sara Mitić I Ana Došen

U katama ekipno kata tim pionirki u sastavu Tamara Stupar, Ana Došen I Maša milović osvojio je prvo mesto.

U borbama pojedinačno u pionirskoj konkurenciji Igor Cvetićanin zauzeo je drugo mesto.

U kadetskoj konkurenciji u apsolutnom nivou Veljko Supić je osvojio prvo mesto. Veljku Supiću je ova medalja 20-a prvenstvena medalja. U protekle tri godine Veljko je na prvenstvima I kupovima Vojvodine I Srbije kao I na svetskom prvenstvu osvojio 6 zlatnih, 7 srebrnih I 7 bronzanih medalja. Trenutno je Veljko najtalentovaniji I najtrofejniji takmičar Partizana u borbama I  nalazi se u samom vrhu srpskog karatea.

Trener apatinskih karatista zadovoljan je postignutim uspehom. Svi osvajači medalja sa kupa Vojvodine spremaju se za KUP Srbije koje će se održati 16. novembra u Rumi.