APATINSKE RUKOMETAŠICE SAVLADALE IGRAČICE RK “LAKI” IZ CRVENKE REZULTATOM 27:23

Seniorke Omladinskog rukometnog kluba iz Apatina, u sklopu priprema za prolećni deo sezone, odigrale su u Sportskoj hali Osnovne škole “Žarko Zrenjanin” prijateljsku utakmicu sa ekipom Rukometnog kluba “Laki” iz Crvenke. Ovaj susret završen je sa 4 gola razlike u korist domaće ekipe. Prvo poluvreme okončano je rezultatom 15:9, a krajnji rezultat glasio je 27:23.

Trener apatinskih rukometašica, Đuro Đilas, izveo je kombinovani sastav u poslednjih 15 minuta igre, a većinu su činile pionirke, koje su zasigurno budućnost apatinskog rukometa.

Predsednik Omladinskog rukometnog kluba, Miloš Đerić, pohvalio je igru ambicioznih rukometašica i ispred celog koletiva izrazio očekivanja da će se takav tempo igre i dosadašnji uspeh nastaviti i na predstojećim prvenstvenim susretima.