ODBOJKAŠICE APATINA POBEDILE “VOLEJSTARS”

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Odbojkašie Apatina su u subotu pobedile ekipu Volejstars iz Subotice rezultatom 3:1 u setovima.Prvi set je pripao gostujućoj ekipi,ostala tri seta odbojkašice Apatina su odigrale na visokom nivou i nisu dozvolile protivniku da predje više od 20 poena ni u jednom setu.Odbojkaši Apatina su u nedelju pobedili u Novom Sadu istoimenu ekipu sa 3:0 u setvoima.Naši odbojkaši su ubedljivo pobedili prvi i treći set,neizvesna igra je viđena jedino  u drugom setu gde se igralo poen za poen do pred kraj seta,kad su čvrstim blokom i dobrom relizacijom napada Apatinci i ovaj deo igre završili u svoju korist.Utakmica je odigrana  u lepoj atmosferi pred velikim brojem gledalaca.Odbojkaši Apatina su se ovom pobedom još više učvrstili na liderskoj poziciji jer su ekipe koje su bile iza njih poražene u ovom kolu.