АПАТИНСКЕ ОДБОЈКАШИЦЕ ПОБЕДИЛЕ “ХАЈДУК”! СЛЕДИ ДЕРБИ СА “СПАРТАКОМ”

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Одбојкашице Апатина су наставиле победнички низ, јер су у оквиру шестог кола Прве војвођанске лиге север на свом терену славиле против одличне екипе “Хајдука” из Куле, са 3:1 у сетовима (21:25, 25:19, 25:12 и 25:14).

Гошће из су боље отвориле утакмицу и заслужено освојиле први сет. У наставку утакмице најпре је прорадио сервис Апатинки, потом блок, а онда и напад, па се уз велику жељу и борбеност целе екипе стигло до изједначења. У трећем и четртом сету наше девојке су потуно надиграле свог противника, водиле су од самог почетка, па су мирном и сталоженом игром привеле меч крају и оствариле вредну победу.

ОК “Апатин” се налази на другом месту на табели Прве лиге север, а у наредном колу ће на свом терену одиграти дерби против ЖОК “Спартак 2” из Суботице који је лидер првенства.