АПАТИНЦИ ИЗГУБИЛИ ОД ШАМПИОНА

Мушки рукометни клуб “Апатин” је синоћ у оквиру 21. кола Супер Б лиге на свом терену изгубио од првопласиране “Кикинде” резултатом 22:27.

Апатинци су били у егалу са новим шампионом до петнаестог минута утакмице, након чега су гости успели да направе осетнију предност и на полувреме су отишли са три гола вишка (9:12). Након великог одмора наши рукометаши су успели резултатски да се врате у меч и примакну се на само гол заостатка, али нису имали снаге за потпуни преокрет.

Играч утакмице је Александар Пилиповић који је за апатинске плаво-беле постигао шест голова, а по три су дали капитен Милојевић, Гардијан, Браун и Јокић.

Коло пре краја Апатинци имају 23 бода и тренутно, пошто 21. коло није комплетирано, заузимају четврту позицију на табели. Своју последњу првенствену утакмицу у дебитантској сезони у овом рангу такмичења одиграће 21. маја у Београду.