APATIN SLAVI BOGOJEVIĆA, RUKOMETAŠI NAPRAVILI PREOKRET

APATIN RUKOMET SOMBOR SPORT VESTI

Rukometni klub Apatin je ovog vikenda dočekao ekipu ŽSK iz Žablja i savladao je sa 25:24. Odlična rukometna predstava viđena je od samog starta meča u kojem su se domaćini bolje snašli i napravili prednost od 9:6, do kraja poluvremena ŽSK predvođen odličnim Abadžićem na golu uspeva da izjednači na 13:13 i sa tim rezultatom se odlazi na pauzu.

U nastavku meča gosti igraju bolje i na 15 minuta do kraja meča prave prednost od 19:16 i u tom trenutku poraz plavo-belih bio je realnost. Tada Đukić u igru ubacuje Divjaka koji sa 3 pogodka donosi rezulatski egal, a dobra odbrana i odlični Bogojević pružaju apatincima priliku da u potpunosti preokrenu rezultat. Na 2 minuta do kraja Milojević pogađa za 25:24, a u poslednjim sekundama Bogojević brani šuta sa 7 metara Grujičiću i tako kruniše svoju brilijantu partiju.