5 MEDALJA ZA OMLADINAC NA MITINGU U NOVOM SADU

APATIN OSTALI SPORTOVI SPORT VESTI

Na Novogodišnjem atletskom mitingu koji je održan 20.decembra 2015. u Novom Sadu, ućestvovalo je i 19 takmičara Atletskog kluba Omladinac iz Prigrevice, koji su ostvarili zapažene rezultate osvojivši 5 medalja u konkurenciji oko 600 takmičara.

U kategoriji mlađih juniora, Aleksandar Katić je osvojio dve srebrne medalje, u skoku u dalj rezultatom 5,55 metara , i u trci na 60m rezultatom 7,64 sekundi.

U kategoriji starijih pionira Mirko Cvetković je takođe osvojio dva druga mesta na pobedničkom postolju,i takođe u skoku u dalj i u trci na 60m.

U kategoriji atletskih skolica 2006. godište, Branisav Tadić je osvojio 3. mesto i bronzanu medalju u trci na 60m.

Na takmičenju su još učestvovali: Milan Bukumirović, Milan Korica, Ognjen Ostojić, Marija Lovrić, Vera Čović, Gordana Malbašić, Staša Krbavac, Jovana Čović, Nevena Gajić, Nikolina Korica, Sara Vujnović, Lazar Počuča, Samanta Roksandić, Stojanka Lončar, Milana Tadić i Vuk Kovjenić.