ХАЈДУК СЛАВИО У ПРИГРЕВИЦИ, СУМЊИВ ЦРВЕНИ ЗА ВЕЈИНОВИЋА

“Братство” је у 7. колу Српске лиге поражено у дербију од “Хајдука” из Куле са 2:0 (2:0) и тако заостало за Куљанима за шест бодова.

Почело је добро за госте јер су из првог прекида дошли до гола. Некадашњи играч “Партизана” из Београда, Александар Давидов је одлично извео прекид и погодио свог саиграча Бабића који кажњава пропуст у одбрани Пригревчана и дноси својој екипи предност од 1:0.

Кључни моменти игре дешавају се око 25. минута када судија Бикић показује жути картон Вејиновићу, до тада најбољем појединцу “Братства”. Неколико минута након првог жутог картона Вејиновић добија и други жути, односно црвени из у најмању руку сумњиве ситуације у којој је било обостраног контакра два играча.

Након тога Пригревчани су добили и други гол и морали да вијају резултат са играчем мање у чему на крају нису успели.

У наредном колу “Братство” игра у Суботици против екипе “Бачке”