ОД СЈАЈА ДО ОЧАЈА, ПРИГРЕВЧАНИ ИПАК ОСВОЈИЛИ СВА ТРИ БОДА

Братство је у другом колу Српске лиге Војводине на свом терену са 4:3 (3:1) савладало екипу ЧСК Пиваре из Челарева.

Гости су већ у трећем минуту дошли до предности од 1:0 након одлично изведенеог прекида, али је њихово вођство трајало свега седам минута када је Носковић поравнао резултат на асистенцију Вуковића. До краја првог дела Братство је доминирало и то крунисало са још два поготка, један је дело Срђана Вуковића се беле тачке, а други новајлије Савановића.

Колико фубал може бити чудан и интересантан показало је других 45. минута ове утакмице. У 57. минуту сјајна акција домаћих фудбалера коју новим голом крунише Швељо и повећава резултат на 4:1. Након тога Пригревчани не користе неколико добрих прилика и казна долази преко Дуњића и Шљиванчанина па ЧСК долази до 4:3 и уноси неизвесност у овај сусрет.

Братство је некако издражало до краја меча, али се може рећи да је победа заслужена и поред великог пада у других 45 минута.

Наредног викенда изабраници Сретена Вилотића гостују у Панчеву екипи Динамо.