VAŽNI BODOVI ZA MLADOST

Fudbaleri Mladosti su u 28. kolu Vojvođanske lige zabeležili veoma važnu pobedu od 4:3 (1:2) nad ekipom Budućnosti iz Gložana i tako zadržali tri boda prednosti u odnosu na Vrbas koji je direktan konkurent u borbi za opstanak.

Počelo je dobro po domaćina, nakon dobrog prodora po desnoj strani lopta dolazi do Mandića koji pogađa stativu, ali je Savić na pravom mestu i donosi prednost svojoj ekipi od 1:0 igrao se 12. minut. Do poluvremena gosti uspevaju da totalno preokrenu rezultat i odu na odmor sa prednošću od 2:1.

Na samom startu drugog dela Mitrović svojim prvim golom donosi poravnanje rezultata, da bi nešto kasnije na njegovu asistenciju Savić pogodio za prednost od 3:2. Igrao se 85. minut kada je Budućnost iz kornera došla do izjednačenja od 3:3 i od tada smo gledali žestoke napade domaćina koji su na kraju i doneli rezultat. Mitrović je izašao sam pred golmana i lako završio ovaj napad i doneo svom timu veoma vežna tri boda.

U narednom meču Mladost gostuje ekipi Potisja iz Kanjiže.