СТАРА СТВАР У НОВОМ БЕЧЕЈУ,”МЛАЂА” ШОКИРАО ДОМАЋИНА

Апатински футсалери су успели да направе велико изненађење и на гостовању савладају “Тису” из Новог Бечеја са 8:7 (3:3).

Да изненађење буду још веће на ово гостовање отпутовало је само шест играча из састава апатинског тима који су већ након уводних неколико минута губили са 3:0. Ипак до полувремена су се консолидовали и успели да изједначе на 3:3, а са тим резултатом се отишло на одмор.

Велика борба је виђена и у других 20 минута, а домаћини ношени навијачима су водили 4:3, 5:4, 6:5 и 7:6. На мање од минут до краја Пауновић поравнава на 7:7, да би Младен Вуковић својим петим голом на овој утакмици донео победу “Апа-футсалу” само четири секунде пре краја.

Последњи меч у овој сезони Апатинци ће одиграти пред својим навијачима у среду 24. априла од 21 сат.