SRČANI SIVČANI I PROMAŠAJI POSLALI APATIN U DRUGU LIGU

Rukometni klub Apatin od naredne sezone takmičiće se u Drugoj ligi grupa sever, pošto su u baraž utakmici poraženi od Rukometnog kluba Sivac 69 sa 23:22(8:7). Zbog važnosti utakmice obe ekipe su počele nervozno pa je u 10. minutu na semaforu stajalo 1:1, do odmora Sivčani zahvaljujući odbranama golmana prave prednost od jednog gola.

Nastavak nije doneo ništa novo u redovima Apatinaca,  još nekoliko promašaja i izgubljenih lopti Sivac koristi i odlazi na 12:8. Nakon ove serije konačno se budi ekipa Apatina i u 57. minutu pravi preokret i po drugi put vodi na ovom meču. Posle vođstva od 21:20 i 22:21 Apatinci prave još nekoliko grešaka pa su rukometaši Sivca imali napad za pobedu koji su realizovali i tako ostvarili istorijski uspeh plasiravši se u Prvu ligu.

Najefikasniji u redovima Apatina bio je Milojević sa 6, dok je u ekipi Sivca Kalić postigao 8 pogodaka.