СПУШТЕНА ЗАВЕСА НА ЈЕСЕЊИ ДЕО СЕЗОНЕ У НАЈНИЖОЈ ФУДБАЛСКОЈ ЛИГИ

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

Протеклог викенда одиграно је последње коло јесењег дела првенства у Међуопштинској лиги други разред у којем је “Јединство” на Рибареву поделило бодове са “Панонијом” из Лалића а резултат након деведесет минута фудбала је био 1:1. Гости су повели у 41. минуту голом Сеча, а “салашари” су изједначили преко Саше Јана у 55. минуту.

На стадиону у Пригревици је одигран општински дерби између “Братства” и “Динама” из Сонте, а Пригревчани су славили резултатом 6:1. Након што су Сонћани повели већ у шестом минуту голом Буковца, хет-трик за домаће постигао је Страхиња Грозданић, два пута у стрелце се уписао Ракић и једном Владетић.

“Братство” ће презимити на другој позицији табеле са три бода заостатка у односу на “Јединство” из Станишића које имамаксималан учинак, Сонћани су шести а “Јединство” са Рибарева ће пролеће дочекати на осмој позицији.