СИНОЋ ПОЧЕО НОВОГОДИШЊИ БАЗАР У АПАТИНУ

APATIN DRUŠTVO VESTI

Синоћ је у Апатину почео традиционални Новогодишњи базар у нешто измењеном “руху”, уместо једног дана, траје три, ове 2025. године.

Први дан Новогодишњег базара протекао је у правој празничној атмосфери, уз велики број посетилаца као и претходних година. Новогодишњи базар отвориле су апатинске мажореткиња, наступио је и Градски хор „Јединство“, а вече је заокружено концертом бенда „Урбан трио“.

Посетиоци су имали прилику и да купе рукотворине, празничне украсе и почасте се топлим напицима.

Базар се наставља још данас 30. децембра са почетком од 17 сати, представом за децу и наступом „Браво бенда“.

31. децембар је резервисан за најмлађе суграђане који ће сутра уживати у бројним изненађењима, анимацијама, програму са Деда Мразом… Програм ће почети у 11 сати, а базар нешто раније, већ око 10 сати.

Фото: Општина Апатин