RUKOMETNI TRILER PRIPAO DOMAĆINU, U SUBOTU MEČ U BAJI

Rukometni klub Apatin je u sklopu priprema za takmičenje u Prvoj ligi Vojvodine odigrao prijateljski meć protiv Hrvatskog rukometnog kluba Borovo i upisao pobedu od 34:33 (14:18) u jednoj pravoj takmičarskoj utakmici.

Bolje su otvorili Apatinci ali su nakon nekoliko promašaja sa desne strane gosti uspeli da se stabilizuju u okrenu rezultat u svoju koristi što im je donelo i prednost od četiri gola razlike na poluvremenu. U nastavku meča domaćin igra anagažovanije u odbrani i 10 minuta pred kraj meča vraća prednost na svoju stranu.

Imali su gosti priliku da izbore nerešen rezultat ali je Nikola Bogojević odbranio penal pa su “plavo-beli” do kraja meča samo čuvali loptu.

Rukometaši već u subotu putuju u Baju (Mađarska) na prijateljski meč, a 24. septembra u okviru prvog kola Prve lige u Apatin će doputovati Dolovo.