РУКОМЕТАШИ СИВЦА ОДНЕЛИ БОДОВЕ ИЗ АПАТИНА

APATIN RUKOMET SPORT VESTI

Апатински рукометаши су у 14. колу Супер Б лиге на свом терену поражени од “Сивца” резултатом 26:29. Био је ово изузетно важан дуел, јер се обе еипе налазе у доњем делу табеле и боре се за опстанак у лиги. Читаво прво полувреме у апатинској спортској хали је било у егалу, па се на одмор отишло резултатом 12:12. Гости су утакмицу преломили у другом полувремену, пре свега захваљујући Чабаи Марку који је свом некадашњем клубу дао чак 15 голова, након чега је проглашен и за играча утакмице. У редовима Апатинаца најефикаснији је био капитен Милојевић са осам погодака, док је први стрелац екипе Пилиповић дао шест.

Овим поразом Рукометни клуб “Апатин” је пао на претпоследњу позицију табеле, а у наредном колу ће угостити суботички “Спартак” који је четвртопласирани тим лиге.