RUKOMETAŠI SAVLADALI METALAC

U subotu su rukometaši Apatina gostovali u Futogu ekipi Metalca i zabeležili četvrti trijumf u nizu rezultatom 28:26. Apatinci otvaraju utakmicu serijom od 5:0 u kojoj se najviše istakao golman Nikola Bogojević koji je odbranio sve šuteve upućene prema njegovom golu. Čvrstom odbranom i sigurnin napadom naši rukometaši čuvaju svoju prednost sve do poslednjih minuta meča kada Futožani uspevaju da izjednače na 26:26, nakon odbranjene kontre Miće Grubora gosti dolaze do prednosti koju u poslednjem minutu povećavaju na konačnih 28:26.

Najraspoloženiji za igru bili su Krec sa 9 i Kljajić sa 8 postignutih pogodaka, a dobre partije imali su golmani Bogojević i Grubor.

U sredu 2. decembra Rukometni klub Apatin igra utakmicu polufinala Kupa Vojvodine, protivnik je ekipa Jedinstva iz Novog Bečeja, a utakmica se igra u hali Osnovne škole Žarko Zrenjanin sa početkom od 18 sati.