REMI PIK-A I SOMBORELEKTRA, PRIGREVČANI I DALJE BEZ PORAZA

Na teskom gostovanju u Somboru, rukometaši iz Prigrevice odigrali su nerešeno sa domaćim Somborelektrom 29:29 (11:16).

Na samom startu gosti iz Prigrevice krenuli su bolje i poveli sa 5:0. Nakon ranog tajmauta Somborci su počeli da se vraćaju u igru ali su gosti do poluvremena uspeli da održe 5 golova prednosti do odlaska na odmor.

U drugom poluvremenu do izražaja dolazi bolja fizička spremnost Somboraca koji lome Prigrevčane i totalno se vraćaju u meč, da bi u jednom trenutku poveli i sa golom prednosti. Par minuta pre kraja gosti su vodili 2 razlike ali domaća ekipa poravnava rezultat na minut pre kraja. U poslednjih 5 sekundi Đurasinovic promašuje kontru za pobedu.

Najefikasniji kod Prigrevčana bio je Tepavac sa 10, Đurasinovic 9 i Mandic sa 7 pogodaka. Kod domaćina Miskin je postigao 8 pogodaka.

Narednog vikend sve ekipe su slobodne zbog Vaskrsa, a zatim Prigrevčani gostuju u Bačkom Gračacu ekipi Borca.