ГОЛЕАДА НА МЕЧУ У ПРИГРЕВИЦИ, БРАТСТВО И СРБОБРАН ПОЧАСТИЛИ ПУБЛИКУ СА 8 ГОЛОВА

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

“Братсвто” из Пригревице је у полседњој утакмици јесењег дела првенства савладало “Србобран” са 5:3 (3:1) и својим навијачима за опроштај приредило голеаду.

Мрежу Србобранаца начео је Вејиновић већ у првом минуту утакмице, а на наредни гол публика је чекала само 120 секунди када је прецизан био Вуковић и донео свом тиму предност од 2:0. Некадашњи играч “Братства” Ћовин је у 14. минуту смањио на 2:1, али је Макар четири минута касније повисио на 3:1 и са тим резултатом се отишло на одмор.

Велика борба и у другом делу, а Сушић у 65. минуту враћа резултатску неизвесност. Играо се 71. минут када је за домаћина погодио Стаменковић и побећао на 4:2, али овај резултат био је на снази само два минута пошто је Ћовин својим другим голом смањио на 4:3. Ипак завршну реч на овом сусрету имао је домаћин који преко Вувковића са беле тачке стиже до петог гола и то ће се испоставити и као коначан резултат.