“РАСПУЦАНИ” ПРИГРЕВЧАНИ УЗЕЛИ БОДОВЕ У ПУТИНЦИМА

APATIN RUKOMET SPORT VESTI

У оквиру трећег кола Друге лиге Војводина рукометаши ПИК Пригревице су јуче у Путинцима савладали истоимену екипу резутатом 28:37. Распуцани Пригревчани су од првог до последњег минута водили, а на полувреме су тишли са два гола вишка (17:19). У наставку меча изабраници Милке Никшић су наставили са добром партијом и одличном реализацијом, па су на крају остварили убедљиву победу.

Најефикаснији у редовима “ПИК-а” је био Момчиловић са осам голова, један мање дао је Мандић, док су се по шест пута у стрелце уписали Ћеран и Миочиновић.

Пригревчани су од старта сезоне забележили две победе и пораз и тренутно су шести на табели, са само два бода мање од “Црвене Звезде” из Мокрина која је лидер првенства.