РАДНИЧКИ 1912 СИГУРАН У СТАНИШИЋУ

ФК СТАНИШИЋ – ФК РАДНИЧКИ 1912 0:6(0:2)

Стрелци: Јанчић(‘6), Марковић В.(’10), Антунић (’48 ’74), Јованић(’72) и Димковић(’88)

Надиграо је Раднички 1912 домаћине у свим сегментима игре, а питање победника није долазило у питање. Већ у 6. минуту Јанчић небеским скоком и ударцем главом матира Јеличића за рано вођство. Видо Марковић у 10. минуту дуплира предност на асистенцију Антунића. Управо Антунић отвара друго полувреме брзим поготком са беле тачке након прекршаја на Јухику за недостижних 0:3! Нашли су се у стопостотним шансама Јухик, Јованић и Видо Марковић али је у сва три случаја Јеличић био на висини задатка. Играо се 72. минут када Антунић упошљава Јованића на првој стативи за 0:4 да би Антунић два минута касније био у улози стрелца и повећао предност петим поготком за Раднички 1912. На другој страни Поповић из изгледне ситуације погађа стативу и не успева да донесе барем почасни погодак за Станишић. Тачку на овај меч ставља Димковић голом у 88. минуту за коначних 0:6.