PRVOLIGAŠKI STATUS SVE REALNIJI! BRATSTVO POGOTKOM MAKARA DO TITULE JESENJEG PRVAKA

Fudbalski klub Bratstvo iz Prigrevice je u poslednjoj utakmici jesenjeg dela prvenstva kao gost savladalo ekipu Bačke iz Subotice sa 1:0(0:0). Prvih 45 minuta donelo je borbu bez poštede u kojoj nije bilo golova, ali su gosti uspevali da iskontrolišu posed lopte i stvore nekoliko prilika. Nakon pauze Bratstvo kreće na gol Subotičana još odlučnije ali su uprkos svim naporima mreže mirovale sve do 73. minuta kad špic gostiju, Makar, prima loptu na ivici šenaesterca i iz okreta šalje projektil koji pogađa mrežu Bačke i donosi tri važna boda za prigrevačku ekipu.

Pred Bratstvom je kratka zimska pauza koju će uprava i stručni štab ovog kluba provesti radno u planiranju narednih izazova koji ih očekuju u 2017. godini.