PRIGREVICI DOLAZI BANAT A MLADOST DOČEKUJE ODŽAKE

APATIN FUDBAL SOMBOR SPORT SRBIJA SVET VESTI VOJVODINA

Fudbalski klub Bratstvo iz Prigrevice prošlog vikenda je odigralo 2. kolo Srpske lige grupa Vojvodina sa “Cementom” iz Beočina. Kao i u pripremnoj utakmici viđena je čvrsta igra na obe strane bez puno prilika te se na odmor odlazi rezultatom 0-0. I drugo poluvreme je donele čvrstu igru a najbolju priliku na meču propustili su Prigrevčani u 80. minutu kada se između mreže i domaćeg golmana isprečila prečka pa je meč  završen rezultatom 0-0. “Bratstvo” je posle dva odigrana kola bez poraza i zauzima odlično 5. mesto na tabeli.Ovog vikenda u goste im dolazi ekipa Banata koja iz dva kola ima maksimalan učinak i nalazi se na drugoj poziciji. Meč se igra 31. avgusta 2014. godine u Prigrevici na stadionu “Bratstva” sa početkom od 16 sati i 30 minuta.

OFK Mladost-Apatin ni u drugom kolu nije uspela da zabeleži pobedu, oni su prošlog vikenda remizirali u Tavankutu. Izabranici Sretena Vilotića su bolje otvorili u meč i prvi zapretili preko Jovovića u 20 minutu ali je golman odlično intervenisao. Početkom drugog poluvremena arbitar pokazuje direktan crveni karton Nikoli Kneževiću, ali i suparničkom igraču te je brojčani odnos snaga na terenu ostao nepromenjen. Sasa Jano je pocrveneo u 80. minutu zbog drugog žutog kartona u krajnje čudnim okolnostima, malu senku na ovaj karton baca i to da se Mladost u narednom kolu sastaje sa Odžacima. Domaćin do kraja meča uspeva da dominira terenom i u 85. minutu sudija pokazuje na belu tačku, ali Ićitović bravurozno interveniše i donosi bod Mladosti.