PRIGREVČANI RUTINSKI PROTIV SLOGE

Fudbaleri Bratstva su u okviru 18. kola Srpske lige Vojvodine savladali ekipu Sloge iz Temerina sa 2:0(1:0). Razlika u kvalitetu se videle već u prvih 15ak minuta u kojima je domaćin dominirao igrom i stvarao šanse, ali su gosti uspeli da odolevaju sve do 25. minuta kada Šveljo donosti prednost Prigrevčanima i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Drugo poluvreme donosi istu sliku sa terena, Bratstvo napada, a Sloga se brani. Ređale su se šanse jedna za drugom, da bi nakon odlične akcije domaćina sudija posle prekršaja u šesnaestercu gostiju dosudio penal koji Vuković pretvara u pogodak i donosi svom timu prednost od 2:0, igrao se 77. minut.

Moglo je Bratstvo postići još nekoliko golova, ali su mreže do kraja meča mirovale. Prigrevčani narednog vikenda gostuju u Beočinu ekipi Cement.

Omladinac iz Novih Banovaca je savladao ekipu Radničkog iz Šida i tako zadržao bod prednosti u odnosu na Bratstvo, ali su Banovčani u sledećem kolu slobodna ekipa i biće to prilika da Bratstvo pobedom preuzme prvo mesto barem na kratko.