PRIGREVAČKI EKSPRES PROTUTNJAO VRŠCEM

Fudbalski klub Bratstvo je u okviru 5. kola Srpske lige Vojvodina gostovao u Vršcu i zabelezio pobedu od 3:0(3:0). Bačić je za ovaj meč izveo nešto lakšu i trkački raspoloženiju ekipu pa je visoki presing doneo rezultata već nakon 20ak minuta igre kada je Šveljo pogodio za 1:0. Napadi su se nastavili a jedno odličnu dubinsku loptu iskoristio je Erak koji je pretrčao svog čuvara i prelepim udarcem, gotovo iz mrtvog ugla, pogodio za novo slavlje ekipe iz Prigrevice.

Do kraja poluvremena Bratstvo postiže još jedan pogodak i to sa bele tačke, a najzaslužniji za to je bio Zeljko koji je nanizao nekoliko igrača, a kada je ušao u šesnaesterac protivnički golman ga ruši i sudija opravdano pokazuje na penal. Siguran sa 11 metara bio je Srđan Vuković koji je postavio i konačan rezultat ove utakmice i obezbedio nova tri boda svojoj ekipi.

U drugih 45 minuta Bratstvo je igralo pametno i nije dozvolilo domaćinu da se razmaše i stvori veliki broj prilika pa su ona tri gola iz prvog dela bila sve što je videla publika u Vršcu.

U narednom kolu u Prigrevicu će doputovati ekipa Dunav iz Starih Banovaca koja je trenutno drugoplasirana i kao Bratstvo u prvih pet utakmica ne zna za poraz.