У току претходне недеље, на подручју Полицијске управе у Сомбору, евидентиранo je седам саобраћајних незгода у којима су четири особе задобиле лаке телесне повреде. Због вожње под дејством алкохола задржано је 10 возача.
На територији града Сомбора евидентиране су четири саобраћајне незгоде у којима су две особе лакше повређене. Због вожње под дејством алкохола задржано је седморо возача.
На подручју општине Апатин евидентирана је једна саобраћајна незгода у којој је једна особа задобила лаке телесне повреде.
На подручју општине Оџаци евидентирана је једна саобраћајна незгода у којој је једна особа лакше повређена.
На подручју општине Кула нису евидентиране саобраћајне незгоде. Због вожње под дејством алкохола задржано је троје возача.
Укупно је написано 88 захтева за покретање прекршајног поступка и издато је 214 прекршајних налога.