PORAZ ODBOJKAŠICA OD ZRENJANINA, NOVA ŠANSA U REVANŠU

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Odbojkašice Apatina su poražene u prvoj utakmici četvrtfinala kadetskog prvenstva Vojvodine od ekipe MD Zrenjanin rezultatom 3:2 u setovima. Iako su Apatinke vodile sa 2:0 u setovima i imale meč loptu u trećem setu ekipa iz Zrenjanina dolazi do totalnog preokreta i dobrog rezultata pred revanš meč. U trećem setu nakon burne reakcije trener domaće ekipe Miloš Popović isključen je sa meča i ovakva odluka sudija poremetila je igru domaćih odbojkašica koje nisu uspele da se povrate i izgubile su sa 3:2.

-Nekoliko sumnjivih odluka na stranu gošći i moje isključenje direktno su uticale na konačan rezultat ove utakmice. Smartam da je sudijski par iz Subotice naneo veliku štetu domaćoj ekipi sa odlukama koje je donosi od samog početka meča- rekao je trener domaćih Miloš Popović.

Apatinke i pored poraza imaju aktivan rezultat pred revanš u Zrenjaninu, pitanje je samo koliko će moći da se oporave za tu utakmicu.