ПОБЕДА ЗА КРАЈ ПРВОГ ДЕЛА, РАШЕТА И МАНДИЋ ДОНЕЛИ СВА ТРИ БОДА

Фудбалери апатинске “Младости” успели су да остваре победу у последњем колу јесењег дела сезоне Војвођанске лиге Север. Апатинци су на свом терену у веома узбудљивом сусрету савладали имењака из Бачког Петровца са 2:1. Победа је дошла у завршници сусрета, а плод је залагања и веће жеље за тријумфом.

Голове за домаћина на овом сусрету постигли су Рашета у првом минуту утакмице са пенала и Мандић у 80. минуту игре, мада овај гол може бити проглашен и за аутогол противничке одбране.

Са овом победом Апатинци ће презимети у горњем делу табеле и на пролеће ће моћи растерећеније да наставе такмичење, јер имају нешто повољнији распоред кола, а основни циљ је опстанак у лиги, стварање могућности да се афирмишу млади и перспективни играчи и да се екипе налази у безбедној зони на табели.