ODBOJKAŠICE U FUTOGU NAJAVILE ODLIČNU FORMU

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Odbojkašice su na gostovanju u Futogu osvojile sva tri boda savladavši ekipu Futog West sa 3:1 u setovima i tako njavile ulazak u odličnu formu.

Dominirale su apatinske odbojkašice u svim segmentima igre, osim u prvom setu koji domaća ekipa dobija sa 25:20. Vodio je Futog Vest u drugom setu do rezultata 15:12 kad je na servis liniju stala Sanja Maleš. Apatin je najpre izjednačio a u završnici seta preko Nikolić i Maleš, koje su bile sigurne u napadu trijumfuje sa 25:22.
Sjajno je Apatin počeo treći set. Sve je funkcionisalo besprekorno u igri Apatinki sto se i odrazilo na rezultat. Vodile su Apatinke sa 18:7. Nakon nekoliko dugih poena koji su pripali Futogu, domaće igračice se vraćaju u meč. U dramatičnoj završnici Apatin je ipak sačuvao prednost i poveo sa 2:1( 25:23 ).

Apatinke su još hrabrije ušle u 4 set. Početnu prednost od 5:1 su uvećavale tokom ovog dela igre i na kraju zasluženo pobedile sa u ovom setu ubedljivih 25:14.