ODBOJKAŠICE APATINA POBEDILE GOKSIN, KADETKINJE BOLJE OD CVS-a

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI
Odbojkašice Apatina su u subotu nakon 110 minuta igre pobedile Goksin iz Odžaka rezultatom 3:2 u setovima.Gošće su odlično krenule i napravile razliku od 4 poena, koju su čuvale do polovine  prvog seta,kad su proigrale i Apatinke koje uspele da pridju na 19:20,ali uz odličan servis Goksin stiže do prvog seta sa 25:21.U nastavku meča Apatinke su bile dominantne.Imale su domaće prednost od pet poena koju su uvećavale tokom seta za konačnih 25:15 .Odžačanke su povele sa 2:1 u setovima ,a treći set je završen  rezultatom 25:18.U četvrtom delu igre mlade odbojkašice Apatina su odigrale odlično,vodile celo vreme, i ubedljivo pobedile sa 25:13.U petom odlučujućem setu Apatinke su potvrdile da su bolja ekipa i zasliženo slavile sa 15:9,za konačnih 3:2 u setovima. U timu Apatina posebno su se istakle kapiten Aleksandra Duraković ,Anđela Puškar i Sanja Maleš
Kadetkinje odbojkaškog kluba Apatin su zabeležile još jednu pobedu u Regionalnoj ligi.One su u sredu na svom parketu pobedile CVS iz Sombora sa 3:0 u setovima i zadržale lidersku poziciju na tabeli.U predposlednjem kolu one će u sredu u zaostaloj utakmici igrati u Somboru protiv Volleystarsa.Ukoliko ostvare pobedu na ovoj utakmici odbojkašice Apatina osvojiće i zvanično prvo mesto i postati šampionke Regionalne lige za sezonu 2013-2014.