ODBOJKAŠICE APATINA NAKON 130 MINUTA PORAŽENE OD BEČEJA

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Odbojkašice Apatina su u subotu nakon 130 minuta igre poražene od Bečeja rezultatom 3:2 u setovima.Silovito su krenule  Apatinke i na samom početku napravile veliku razilku 6:0,potom i uvećale prednost na 16:6.Konsolidovale su se gošće ,zaigrale sigurnije i bolje i prišle na 23:19 .Da ne bude neizvesne završnice potrudlila se Andjela Puškar koja je sa dva  poena servisom završila ovaj deo igre.U drugom setu kao i u prethodnom Apatinke su vodile celo vreme,stigao je Bečej na 10:10,i poveo ispostavilo se i jedini put u ovom setu 11:10.Velikom borbenošću ,odličnim servisima i sigurnim napadom Apatinke su rešile drugi set sa 25:22 i povele sa 2:0 u setovima.U trećem setu mlada ekipa ok Apatin koja je na ovoj utakmici bila oslabljena neigranjem kapitena Jelene Zobenice imala je velikih problema na prijemu servisa.Gošće iz Bečeja su odigrale mnogo bolje nego u prethodna dva seta a pomogle su im i domaće igračice sa 12 grešaka.U četvrtom setu viđena je velika borba.Nakon uvodnih 6:5,ponovo serija Bečeja za vođstvo od 14:9.Već tada je bilo jasno da će se igrati peti set.U tom periodu na teren je ušla druga postava Apatinki koja je odigrala odlično i uspela da namuči gošće koje su ovaj set pobedile sa 25:21.Peti set Bečej je pobedio sa 15:10 i osvojio dva boda,dok je Apatinkama pripao jedan bod.U sledećem kolu Apatin dočekuju lidera na tabeli Merkur iz Bačke Palanke.